مراسم یادبود دکتر علی محمد حق شناس

 

مراسم یادبود زبان شناس، مترجم، شاعر، فرهنگ نکار و منتقد ادبی فقید دکتر علی محمد حق شناس مورخ سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه 1389 از ساعت 16 الی 18 در پژوهشکاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی (بزرگراه کردستان، نبش خیابان 64) برگزار میگردد.

 

/ 7 نظر / 5 بازدید
سید عدنان

سلام من تازگی به زبان‌شناسی علاقه‌مند شده‌ام و باز هم خوشحالم که با وبلاگ شما آشنا شدم و خوشحال‌تر می‌شوم که اگر شما هم در این راه به من کمک کنید تا شاید من هم بتوانم روزی جوجه زبان‌شناس قابلی بشوم. راهنمایی شما می‌تواند در زمینه معرفی منابع معتبر گرایشهای این رشته. گرایشهایی که جای بیشتری برای کار دارد و کلا راه ورود به این رشته می‌باشد. امیدوارم که همیشه شادباشید و آرام و ما را نیز فراموش نکنید.

هومن ظريف

سلام زياد هم جوجه تشريف نداريد ها. ميشه مطالبتون رو از كنج عزلت نشيني ها تون در بارين وكاربردي تر كنيد؟ من نمي دونم چرا با اينكه مي دونم فيلم زيادي ميبيني اما فيلم هايي از نظر زبان شناسي رو نقد نمي كني؟

عزت اله

سلام وروزبخیر.وبلاگ پرباری دارید خداقوت خسته نباشید.به وبلاگ من سربزنید قول میدم پشیمون نشید.راستی من تازه کارم ولی اگه دوست داشتید منم توی لینکهاتون اضاف کنید وهمچنین اگه اجازه بفرمایید من شماروبه لینکهام اضافه کنم.منتظرمezare88.blogfa.com

رضا

سلام.به نظرشما سطح علمی دانشگاههای تهران و بقیه شهرهای بزرگ در زمینه زبانشناسی واقعا از بقیه شهرها بالاتره؟من با رتبه خوب ترجیح دادم فقط شهر خودم که خیلی هم از تهران فاصله داره رو بزنم.

حامد رمضانی

سلام دوست عزیز از مطالب خوب وبلاگتان استفاده بردم. من دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم و علاقه اصلی ام ادبیات و نقد ادبی ست. می خواستم بدانم آیا ادامه تحصیل در رشته زبانشناسی همگانی برای یک علاقمند جدی ادبیات انتخاب مناسبی هست یا نه؟ تا چه حد در دوره ارشد زبانشناسی همگانی به مو ضوعاتی مانند نقد ادبی پرداخته می شود؟ چون اخیرا پایان نامه هایی با موضوعات نقد ادبی در رشته زبان شناسی دیده ام این سوال برایم ایجاد شده است. ممنون می شوم اگر مرا راهنمایی کنید. موفق باشید.

برگ

نیستی چرا؟

رضا

من زاهدانم. شما از جاییکه زبانشناسی خوندید راضی هستید؟ با نظرم موافقی؟