شارلاتانیزم ؟؟؟؟

 

 بادرود

این مدت همش حرف سیاسته و این جوجه زبان شناس که نمی تونه از این حرفا بزنه هنوز براش زوده ولی می تونه از تو حرفای این سیاستمدارها  یه چیزایی در بیاره.

آره و از مناظره دیروز نمایندگان نامزدها شارلاتانیزم در اومد.

جالبه نه؟

شارلاتان + ism

حالا این شارلاتانیزم یعنی چی به نظر شما.

 

بدرود

 

 

/ 7 نظر / 28 بازدید
جوجه زبان شناس

دابی عزيز خيلی کارا می شه کرد تا آدم فسيل نشه حتما که لازم نیست رسم الخط و عوض کنه

رسول

توجه توجه براي پولدار شدن در ايران. تجارت الکترونيکي ايراني را : در ايران و کاملا قانوني و بدون تبديل ريال به دلار و يا خروج ارز از کشور را در سايت ايران بين تجربه کنيد. فقط و فقط کافيه يک بار توضيحات و شرايط اين طرح بزرگ و بي نظير در طول تاريخ کشور را يک بار بخوانيد طرحي که تنها 2 ماه از افتتاح آن نمي گزرد زمان را از دست ندهيد براي توضيحات بيشتر و شرح چگونه گي عملکرد اين طرح به آدرس www.riyal.blogfa.com مراجعه کنيد و در صورت بروز هرگونه سوال مي توانيد به ID: rasoul_ok سر بزنيد موقعيتي که هرگز به دست نمي آيد. شايد فردا خيلي دير باشد

me

سلام... با خواندن يكي از نظرات شما در مورد مطلبي در وبلاگ متعصبانه و غير علمي " تاريخ جشنها و بزرگان ايران" كه حرفهاي نويسنده را در باب "تازي زدايي" مورد تشويق قرار داده بوديد كلي از شما و ديگر زبانشناسان نا اميد شدم...پس هرچي سر كلاس به بچه ها مي گيد همش الكيه...خودتون هم باور نداريد.

بابک ملک زاده

سلام جوجو! این دقیقن یه چیزیه شبیه " مارمولکیسم" ، مثل "هوشنگیسم" ، مثل... مثل "دودولیسم" ...!!

joojoo

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز! من یه وبلاگ جدید ساختم.امیدوارم بهم سر بزنین.از هر گونه پیشنهاد و انتقادی به شدت استقبال می شه!

joojoo

ممنونم که بهم سر زدی.موفق باشی

المیرا

سلام. من دنبال آدرس میلت گشتم ولی صفحه میلت ارور می ده. چند تا سوال دارم ازت و یه کم راهنمایی می خوام. ممکنه با من تماس بگیری؟ خیلی خیلی ممنون می شم. منتظرم متشکر