بلومفیلد رو که یادتون می آد

بادرود

 

بلومفیلد، زبانشناس آمریکایی و ساختگرا اعتقاد داشت: «زبان مجموعه‌ای است از جملاتی که می‌توان در یک جامعه زبانی تولید کرد.» بلومفیلد که به توصیف زبان‌ها علاقمند بود و به صورت علمی آن‌ها را بررسی می‌کرد، شاهکار حودش را با نام «زبان» درسال 1933منتشر کرد. این کتاب تاثیر بسیاری بر دیگر زبانشناسان داشت.

 

ادامه مطلب http://www.ibna.ir/vdcawyne.49nia15kk4.html

 

بدرود

/ 3 نظر / 7 بازدید
معاصر

سلام احوال شما؟ رفیق ما به اطلاعات شما نیازمندیم. من دانشجوی ارشد زبان فرانسه ام و درباره ی درس واج شناسی دنبال مطلب میگردم. موضوعم نظریه ی یکی از زبان شناسان برجسته ی مکتب پاریس یا مکتب انگلیس یا لندنه درباره ی واج شناسی یا همون فونولوژی. اتفاقا رسیدم به وبلاگ شما.و درباره ی کنت پایک خوندم.ممنون میشم بهم کتابهای ترجمه شده ی موجود در این زمینه رو معرفی کنی.اگه سایتی هم به زبان فرانسه میشناختی هم بگی ممنون میشم. منتظر خبرت هستم.

معاصر

و همینطور درباره ی فرث اگه کتابی میشناسی معرفی کن. دوباره ممنون

محمد

سلام دوست عزیز باید بتون تبریک بگم به داشتن چنین وبلاگ خوبی من لینک وبلاگ شما را در قسمت معرفی وبلاگ های آموزش زبان قرار دادم لطفا لینک زیر با عنوان(¯`·._ آموزش انگلیسی به صورت رایگان _.·´¯) را در وبلاگ خود قرار دهید http://www.dehkadeyezaban.ir ضمنا اگر مایل به همکاری در سایت دهکده ی زبان هستید ، تیم مدیریت سایت ورود شما را با آغوش باز می پذیرد همچنین برای دیدن لینک خود در سایت می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید http://dehkadeyezaban.ir/viewtopic.php?f=50&t=83 موفق باشید