نظر لطف دوستان!!!!

با درود

بازم از همه برو بچه های با معرفت که منو شرمنده می کنن و یه نیم نگاهی به ما  میندازن و قلم رنجه می کنن و یا حالا نمی کنن خیلی خیلی ممنونم.

یه چند تا سوال بود فکر کردم تا اونجاییکه بلدم جواب بدم بقیشو بسپارم به دوستام.آخه بابا جون ،من یه جوجه زبانشناس که بیشتر نیستم.

خوب نی لبک عزیز، من همیشه به خواننده هام احترام می ذارم.پس تروخدا بهم بگید چی دلتون می خواد؟منتظرم.

cyberجان، دوست زبانشناس من، والا ما تو دوره لیسانس ،واحد” ساخت زبان فارسی“ رو با آقای دکتر زاهدی گذروندیم و reference ما کتاب" ساخت زبان فارسی دکتر باطنی" بود که حتما می شناسی. اما تو دوره فوق این واحد رو دکتر صفوی تدریس کردن و دکتر صفوی خودش به خودی خود یه reference زنده است.

ای بابا !شرفزاده عزیز، بابا این که نشد.بی فایده است یعنی چی؟تو تازه شروع کردی یواش یواش که با زبانشناسی آشنا شدی می فهمی یعنی چی؟بابا این زبانشناسی ، تو همه جا بدرد می خوره.تو همه رشته ها کاربرد داره.حالا دفعه دیگه از کاربرداش می نویسم تا حسابی حال کنی.

خوب، میلاد عزیز! والا چه عرض کنم؟کتاب تو ویراستاری زیاده اما من دو تا شو می شناسم و همیشه از اونها استفاده می کنم.یه سری کتاب هست به نام شیوه نامه ویرایش که ۷ جلده نویسنده اش آقای محمد رضا محمدی فر هست ومال سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و  ارشاداسلامی ،۱۳۸۱ هست .خیلی کتاب و کامل و خوبیه .از طرفی یه کتاب هم هست :دستور خط زبان فارسی مال فرهنگستان  زبان و ادب فارسی و۸۱ هست.خوب این یه جلده و به مفصلی کتاب قبلی نیست.اما چون مال فرهنگستانه ،آدم خیالش خیلی راحته که قواعدشو اونجا تصویب کردن .

اما خوب بچه ها !شما ها اگه کتاب بهتر میشناسید، بگید دیگه.خیلی خیلی خیلی خوشحال می شم.

بدرود

/ 7 نظر / 3 بازدید
ني لبك

سلام جوجه عزيز.ميدونی که انتشار کتاب زبان مخفی با ممانعت مسوولان مواجه شده و خيلی سرش بحث داره ميشه؟جوجه برات ممکنه از ارتباط فلسفه و زبانشناسی مطلبی بنويسی؟

zahra

سلام:) اولش فکر کردم که اينجا وبلاگ طنزه اما داخلش طنزش خيلی مطالب بامزه داری داره. راستی مطلب قبليت هم خيلی قشنگ بود :)

Cyber

سلام اگر امکان دارد در باره درس dyscourse analyses تان کمی صحبت کن!

تاها

فکر می کنم نثر و ادبيات شخص خود شما به عنوان يک پژوهنده نبايد در اين وبلاگ محدود به شکل ويژه و خاصی شود...دقيقا رويم نمی شود انتقاد کنم ..می ترسم ناراحت شويد ...خودتان منظورم را بفهميد!

milad

سلام. آقا خيلی شرمنده مون کرديد. دست شما واقعا درد نکنه.موفق باشی و استوار... ميلاد

milad

سلام جوجه جان... لطفا رنگ زمینه وبلاگت را عوض کن. کور شدیم بابا.:)) در ضمن در وبلاگم بهت لینک دادم:) تو هم اگر خواستی اینکار را بکن... خدانگهدار... میلاد

هادی

ببخشيد.من هم يه زبان شناسم.جونم برات بگه زبون گوسفند نرم تر از گاوه.کسی سوالی نداره؟؟؟مخلصيم.يا علی!