اسکول

با درود

 

 یکی از دوستان بعد از چند وقت که تو تهران مونده خوشحال و خندون می ره شهرش و برا دوستاش تعریف می کنه و بعد می گه:انقدر تو تهران منو دوست داشتن که حتی اسم یه گل رو هم روم گذاشته بودن .

دوستاش می گن :خوب چی بود اسمت؟

گفت:اسگل

------------------------------------------

اسکولو که زیاد استفاده می کنیم. ولی واسه اون با کلاسایی که این جور کلمه ها اصولا زیاد به گوششون نمی خوره بذارین معنی اشو بگیم.

در فرهنگ لغات زبان مخفی  دکتر سمایی اینطور اومده:

اسکول :∕ oskol /[صورت کامل اس]

شخص غیر عادی و غیر متعارف :عوضی (عا):یارو اسکوله :اسکول اومد ← اسخف

 

اسکول کردن :از دست کسی به بهانه ای رها شدن و او را بلا تکلیف گذاشتن(عا ):خیلی مزاحم بود مجبور شدم اسکولش کنم برم خونه ←اس(اس کردن)

--------------------------------------------------

حالا میدونین واقعا اسکول چیه؟

شبکه ۴ چند وفت پیش یه برنامه مستند پرندگان پخش کرد.

اسکول  یه پرنده اس که از بهار تا زمستون می ره غذا پیدا می کنه و قایم می کنه برا زمستون .ولی زمستون که می شه نمیدونه کجا پنهان کرده.

می دونم باورش سخته ولی حقیقته.جدی عجب اسکولیه ها !!!!!!!!!!!

----------------------------------------------

فکر می کنین این اسکولی که ما می گیم از اون گرفته شده؟

 

بدرود

/ 10 نظر / 18 بازدید
Heaven Searcher

بابا بعضی از ما از انی اسکوله هم اسکول تريم !!!

ارسلان

با سلام وبلاگ بسيار جالبی داريد. من خيلی علاقه مندش شده ام و دوست دارم ارتباط بينا وبلاگی با هم برقرار کنيم. راستی سال نو مبارک

بابک

جوجه هم جوجه‌های قديم. والا به خدا

تاها

اولا سال نو مبارک . دوما من فکر می کنم که اين اسکول از آن اسکول گرفته نشده و شکل مالشی /فشرده / زیرزبانی يک فحش بی تربيتی است .

اعسسثهد

اينقدر زبان شناسی بيخوده که توی سايتش جک هم می گند . من ۲ سال عمر خودم رو برای گرفتن فوق ليسانس زبان شناسی هدر دادم متاسفانه فوق اون رو گرفتم و الان دوباره به اصل خودم يعنی مترجمی برگشتم و دارم فوق ترجمه ميخوونم . تو رو خدا خودتون رو با اين رشته مزخرف الف نکنيد . به وب من هم يه سری بزنيد

گمنام

ديگه وبلاگت داره مستهجن ميشه ها .... تا بدتر نشده خودت جمعش کن

سلمان

سلام جونم خوبی ... چه وبلاگه باحالی داری من که خیلی خوشم اومد .. بدرود تا درودی دیگر

ترمه

امممممممم جوجه زبان شناسم منو يادته؟ يادته ميدونم ناز نازيه من کجايی؟ کلی خاطره ازت دارم کجايی؟

بردیا

این فقط طنزه.در واقع این پرنده ماهی خواره و کنار ساحل زندگی میکنه و اصلا غذا ذخیره نمیکنه.اینا واسه یه برنامه طنز تلویزیونیه !!! واقعیا نداره.

یاشار

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY[قهقهه]